Preskočiť na obsah

KOKTAIL PLNÝ ZÁBAVY

Zdieľať

Predposledný deň školského roka, sme sa s našimi mladými umelcami rozlúčili na podujatí „Koktail plný zábavy“, ktorý zahŕňal fotografickú súťaž – Fotomaratón, Rodinný koncert a výtvarné aktivity. Fotomaratónu sa zúčastnili štyri tímy, ktorým sa podarilo nafotiť zaujímavé momentky a porotu prekvapili kreatívnym poňatím niektorých z tém, čo aj vyzdvihli. Prvé miesto získali Andrea Fečkaninová a Diana Rošková, na druhom sa umiestnila Nela Barboriaková, o tretie miesto sa delil Martin Žiga s Ivonou Bombovou a Karolínou Schützovou.

Rodinný koncert pozostával z 12 hudobných čísel rôznych žánrov a na pódiu sa vystriedalo viacero hudobných nástrojov od klavíra, cez akordeón a priečne flauty, až po bicie a trúbky, spev. Všetky vystúpenia boli vydarené a viaceré z detí, svojimi odpoveďami na otázky moderátorky, pobavili publikum.

Medzi jednotlivými aktivitami sa deti mohli nechať namaľovať a zapojiť sa do tvorby kolektívneho diela s rodinnou tematikou, spoločne sme dotvárali namaľované postavy rôznymi detailmi a dopisovali, čo pre koho znamená rodina – odpovede boli skutočne rôznorodé a veľmi milé, no i vtipné.

Ukončili sme spoločne úspešný školský rok 2021/2022 a verím, že v nasledujúcom sa nám bude taktiež nemenej dariť.

Zuzana Ganajová

Ďalšie články

Retro Koncert

Dňa 2.6. sa celá naša Zuška vrátila v čase. Svojim Retro koncertom divákov previedla do minulého času v hudbe, tanci a pospomínala na všetko, čo