Preskočiť na obsah

SHOWCUP KOŠICE 2022

Zdieľať

Dňa 14. mája 2022 sa v Košiciach konala tanečná súťaž SHOWCUP 2022. Zúčastnili sa jej aj tanečníčky z našej školy: Bukóciová Eva, Elizeušová Alžbeta, Huťanová Sophia, Hutyrová Bianka, Hutyrová Ellie, Ichnatolyová Alica, Klincková Karin, Kováčová Viktória, Radnótyová Kristína, Székelyová Andrea, Teličáková Alžbeta, Stela Levická, Diana Kilíková.
Predstavili sa pod názvom F-THE SYSTEM CREW, s choreografiou „Ready for shadow“. Súťažili v kategórií „Open choreografie“ /začiatočníci/a umiestili sa na 9. mieste, z celkového počtu dvadsať. Spolu sa na tanečnej súťaži predstavilo vyše 260 tanečných choreografií v rôznych kategóriách. Dievčatá boli nadšené atmosférou súťaže a motivované predviesť svoje tanečné schopnosti. Ich výkon na pódiu, ako začiatočníkov, hodnotím ako skvelý. Možnosť vidieť ostatných tanečníkov bolo motivujúce a podporujúce.

Mgr. Martina Meriačová


Ďalšie články

Obohatili sme podujatia v Jelšave

Mladí hudobníci z elokovaného pracoviska v Jelšava spolu so svojimi učiteľmi Denisom Gonom a Dominikou Karalovou, obohatili hudobnými vstupmi už niekoľko podujatí. V rámci mesiaca