Preskočiť na obsah

STREET DANCE Revúca 2022

Zdieľať

Dňa 27. mája 2022 sme s milovníkmi moderného tanca pripravili podujatie „Street dance“ – hip-hop v meste. Od ranných hodín prebiehal pod vedením Barbary Štubňovej z  Dance academy DE LUXE Žilina, v priestoroch telocvične ZŠ I. B. Zocha, tanečný workshop. Na workshope sa žiačky našej školy mali možnosť naučiť nové tanečné štýly a načerpať novú inšpiráciu do ďalšej tanečnej tvorby. Atmosféra bola perfektná, tanečníci nadšení, prevládala pozitívna energia. O tom, že ich tanec skutočne baví, nás presvedčili poobedné vystúpenia na námestí pred budovou Kohút. Po celom pretancovanom dni mali stále energiu na vystúpenia, ktoré si pripravili aj v spolupráci s tanečníkmi Dance academy. Prichádzali pozitívne spätné väzby od divákov a všetci tanečníci zdieľali nadšenie z celého dňa.
Zámerom tejto akcie bolo ukázať, že ak nás niečo baví, je možné vystúpiť a predviesť svoj talent kdekoľvek – aj na ulici. Keď sa spoja rovnako naladení ľudia, tá energia a nadšenie sa násobí, to sa potom zrkadlovo odrazí vo vonkajšom svete, v podobe úspechu.

Mgr. Martina Meriačová

Fotografie nájdete v našej galérií

Ďalšie články

Retro Koncert

Dňa 2.6. sa celá naša Zuška vrátila v čase. Svojim Retro koncertom divákov previedla do minulého času v hudbe, tanci a pospomínala na všetko, čo