Vyhľadať
Close this search box.

RETROMAJÁLES

Picture of ZUŠ Revúca
ZUŠ Revúca

Autor článku

2. júna sa celá naša Zuška vrátila v čase ⏰ Svojim Retro koncertom previedla divákov do minulého času v hudbe, tanci a pospomínala na všetko, čo nás kedysi tešilo a robilo dobrú náladu. Zaznela známa televízna aj filmová hudba, poézia a zvučky známych relácií ako Nedeľná chvíľka poézie, nezabudnuteľné cvičiteľky z Cvičme v rytme, Zlatá brána v podaní detského zboru Vivo, Peter Nagy a deti s našimi malými tanečníkmi, tanečníci a G. Michael s Wham. Šikovné speváčky zaspievali piesne ako Arabela, Sway, W. Houston či Madonnu. Školský orchestrík spustil komunistickú Internacionálu, Ľudová hudba Pajtáši zanôtili známe Deduškove večerníčkové skladby ako Medulienku, Kubko a Maťko, zaznela klavírna Bohemiam Rapsody a mnohé ďalšie. Atmosféru dotvárali aj pôsobivé retro doplnky na parapetách okien či retro oblečení účinkujúci a učitelia.

🎶 Náladu Retro koncertu nám prišli spríjemniť úžasní hostia – kapela After midnight – v podaní Adam Tomšík, Tibor Tomšík, Gabriel Tomšík, Štefan Vidinsky, Arnold Gašpar a šarmantná speváčka Sylvia Német.

🤩 Nechýbalo ani chutné retro občerstvenie, koláčiky a pocukrované šišky, ktoré ponúkali naše šikovné ženičky. Ďakujeme všetkým za skvelú atmosféru a náladu a za staré dobré časy 😍

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *